Мода

Прекрасни и удобни летни фустани

Повеќето од вас веќе размислуваат каде да го поминат својот летен одмор, па затоа ви предложуваме неколку летни фустани кои ќе го дополнат вашиот стил.

Погледнете кои летни фустани се во тренд ова лето.

Цветниот принт е многу популарен во текот на топлите месеци, па затоа ви предложуваме да го освежите својот изглед со фустан токму со цветен принт.

цветен принт 01

Shift фустаните се многу удобни, а можете да ги носите со сандали на платформа.

шхифт фустан 02

Фустан со голи рамена е исто така многу популарен во моментов. Можете да пронајдете најразлични бои, форми и дезени.

фустан без раменици 03

Удобен бохо фустан во пастелна боја е совршен за летниот одмор.

удобен бохо фустан 04

Што мислите за фустан со долги ракави и цветен дезен?

фустан со долги ракави 05

Пастелната е боја во тренд, така да летен фустан во оваа боја е совршен избор.

фустан во пастелна боја 06

Не заборавајте на фустанот од тексас.

фустан од тексас 07

 

Напиши коментар