Дестинации

Рај во светот која вреди да се посети – Малдиви!

Ова место се наоѓа на Малдиви и е неодамна отворено, содржи вили и апартмани вкупно 91 од кои сите имаат приватен базен, директен пристап до плажата и лагуна, како и приватна соба за масажа.

madivi224

Во најголемиот ресорт има три спални соби, два базена, надворешен простор за седење, туш и спа.

,,Ние сме елегантен хотел со прекрасен допир и можност за сето она што го посакувате во животот, па доколку сакате совршено и магично бегство на нашиот остров, тогаш тоа треба да ги вклучува и сите деликатеси што можете да си ги дозволите“ стои во описот на овој хотел.

madivi223

Доколку сте ЗА едно вакво бегство и е преубав одмор треба една работа да знаете, а тоа е дека цената за едно ноќевање се движи помеѓу 1.143 и 10.000 долари.

madivi22

madivi221

 

 

 

Напиши коментар