Новости

Руската Анџелина Џоли обожава да ги покажува бујните гради и цврстиот задник

Атрактивната руска манекенка на Инстаграм има преку 2 милиони фанови и многу потсетува на познатата холивудска актерка Анџелина Џоли.

Но, додека Анџелина која важи за една од најсексапилните жени во земјата на бизоните е „екстремно“ слаба, Галинка со гордост ги покажува своите бујни облини каде и да се појави! Станува збор за манекенката Галинка Миргаева попозната како руската Анџелина Џоли. Ако ја погледнете подобро ќе забележите дека нејзиното лице навистина потсетува на познатата актерка, но затоа пак има апсолутно единствено и неодоливо секси тело.

 

Напиши коментар