Мода

Шик топли модни предлози од H&M за студени денови

Додека најстрасните вљубенички во модата нетрпеливо ја очекуваат колекцијата на Balmain за H&M, шведскиот бренд ја збогати својата понуда со нова облека за студената сезона.

Едиторијалот „She’s Eclectic“ се фокусира на најмодерните прачиња за сезонава – пончо, плетени блузи, наметки, здолништа со А-линија, високи чизми и бохо принтови.

Напиши коментар