Sweet Home

Современа вила на Мајорка која ќе ви го одземе здивот

Вилата која денеска ќе ви ја претставиме се наоѓа во западниот дел на Мајорка, во импресивното место Puerto de Andratx…

Таа се наоѓа на имот од 0.6 хектари, кој има и приватен базен, како и прекрсно уредени градини, тераси, простор за одмарање и феноменален поглед на пристаништето и Средоземното море. Луксузната вила од неодамна добила и нов дизајн на ентериерот кој претставува фантастична мешавина на традиционални и модерни стилови и детали.

Сопствениците и гостите на оваа вила можат да уживаат во пространите соби кои се елегантни и удобни. Таа поседува шест спални соби, шест бањи, дневна соба со камин, во потполност опремена кујна и остава, а другите луксузни погодности се климатизација, грејни подови, дупли прозорци и обезбедување.

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

SAVREMENA VILA NA MAJORKI

Напиши коментар