Sweet Home

Спектакуларна куќа во Холивуд

Оваа прекрасна куќа се наоѓа во Лос Анџелес. Единствена од ваков вид оваа куќа се одликува со преубави елементи. Поседува 4 спални, 5 бањи, базен и има неверојатен поглед на градот. Зафаќа површина од 1220 метри квадратни и отвора еден свет на авантури и гламурозен начин на живот. Лизгачките врати се модерни и направени по нарачка. Тие откриваат еден шермантен двор. Со секакви технологии, куќата е направене во последна мода – Ipod во секоја соба, надворешни звучници и професионално домашно кино. Куќата вреди 10 милиони долари.

Напиши коментар