Мода

Стил на денот – Црвени фустани

Овен малиот црн и бел фустан, ова лето црвениот е вистински “must have”.

Трендовите доаѓаат и си одат, но црвениот вустан останува вечно парче кое е неопходно во текот на различните временски периоди. Црвениот фустан зрачи со сексапил и убавина. Во него ќе изгледате фантастично и секогаш ќе привлекувате погледи. Во летните месеци, долгиот фустан во црвена боја е добитна комбинација.

Ние ви предлагаме да ги погледнете фотографиите кои не инспирираа ова лето!

Напиши коментар