Мода

Стилско палто за секоја прилика

Класика која е погодна за носење со години, и секогаш нè спасува во сите оние ситуации кога не знаеме што да ставиме на нашата омилена памучна маица или кошула. Да, зборуваме за палто, кое е неопходно парче облека за секоја жена која сака да изгледа префинето и елегантно.

Секоја сезона, понудата е повеќе од одлична, а ние денес ви претставуваме неколку интересни модели кои може да ги најдете во актуелната понуда. Одберете помеѓу класичните модели кои доаѓаат во црна, темно сина или сива боја, или бидете храбри и за пролетната сезона одберете модел во жолта, нежно сина или прекрасна нијанса на темно црвена боја.

Tom Tailor (355 kuna)

Comma

Vero Moda (299 kuna)

H&M (299 kuna)

Zara (599 kuna)

Zara (499 kuna)

Asos (460 kuna)

Asos (492 kuna)

 

Напиши коментар