Мода

ВОДИЧ ЗА СОВРШЕНО КОМБИНИРАЊЕ НА БОИТЕ!

Ако до сега не сте биле сигурни како да ги искомбинирате боите , а притоа да не изгледате чудно, ние Ви нудиме водич за комбинирање на цел спектар на бои.

Сите ние често сме несигурни како да ги искомбинираме боите , како би изгледале нашите комбинации на облека и на крај повторно би се одлучиле за црна, бела. кафена, сина, црвена…

Сега повеќе нема дилема: Ова се најдобрите комбинации за комбинирање на бои без оглед дали се работи за фармерки, сако, модни детаљи …

Почнете да се подготвувате за сезона ролет /лето со помош на нашиот водич.

 

СО РОЗЕВИ ФАРМЕРКИ

59805-R3L8T8D-500-color-008-1

КОРАЛНА  СО ЦРНО

59755-R3L8T8D-500-color-006

ПОСВЕТЛА КОМБИНАЦИЈА ЗА ЛЕТНИТЕ ДЕНОВИ

 

60055-R3L8T8D-500-color-037

ОКЕАНСКИ НИЈАНСИ ВО КОМБИНАЦИЈА СО ЖОЛТО

59655-R3L8T8D-500-color-0031

КОРАЛНА СО НИЈАНСИ НА ЈОРГОВАН

 

60005-R3L8T8D-500-color-033

СВЕТЛО СИНА ЗА ЛЕТО

59905-R3L8T8D-500-color-010

КОМБИНАЦИЈА СО ТЕМНО ВИОЛЕТОВА КОШУЛА

59555-R3L8T8D-500-color-001

СВЕТЛО ЖОЛТО САКО

60305-R3L8T8D-500-jeltii-akva

СВЕТЛИ РЕТРО НИЈАНСИ

59705-R3L8T8D-500-color-005

КАФЕНА ВО КОМБИНАЦИЈА СО ТИРКИЗНА

59955-R3L8T8D-500-color-030

ЖОЛТА ВО КОМБИНАЦИЈА СО СИВО

59855-R3L8T8D-500-color-009

КОМБИНАЦИЈА СО ВИОЛЕТОВ ДОДАТОК

59605-R3L8T8D-500-color-0021

ТЕМНО СИНА СО ПОРТОКАЛОВА БОЈА

60255-R3L8T8D-500-color-orange-blue

ТЕКСАС КОМБИНАЦИЈА

60205-R3L8T8D-500-color-jeans

ЗА ЛЕЖЕРЕН СТИЛ

 

60155-R3L8T8D-500-color-fashion-red-blue

ЖОЛТА И ЗЕЛЕНА

60105-R3L8T8D-500-color-fashion-038

Напиши коментар