Art & Crafts

Забрзајте го растот на ноктите со овој едноставен трик (Видео)

Сите жени сакаат убави и негувани нокти, но често се случува штом пораснат, еден од нив да пукне. За да бидат еднакви ќе мора да ги исечете, па повторно со недели да чекате да ја добите саканата должина. Со цел да го скратите времето, ви носиме еден едноставен рецепт со помош на кој вашите нокти побрзо ќе пораснат. Се што ви е потребно е портокал, лук и маслиново масло. Погледнете!

https://www.youtube.com/watch?v=rE03ZwJxxi8

Напиши коментар