Мода

Запознајте ја Лоти Мос

Кејт Мос е добро познато име во светот на модата. Супер-манекенка која ужива во успешна кариера од повеќе од 2 декади.

Но, дали знаете дека таа има помлада полусестра која почнува да ги следи стапките на постарата сестра? Лоти Мос е 18-годишна надежна манекенка која веќе стана насловно лице на модната линија Botkier New York, а ги сподели и првите фотографии од официјалната фото-сесија за најновата кампања.

Погледнете ја Лоти Мос за Botkier New York.

Напиши коментар