Новости

Заводливата Мег Рајан ги шокираше присутните со својот изглед на Тони наградите!

Актерката Мег Рајан која некогаш важеше за една од најубавите и најсексипилни актерки во светот ја шокираше публиката со својот изглед на доделувањето на Тони наградите во Њујорк.

Мег изминатиов период подлегнала на бројни естетски операции се со цел во обид барем малку да го долови стариот изглед, но очигледно не успеала во тоа.

– Операциите не ми требаат. Ми се допаѓа како стареам – ги демантираше шпекулациите Мег неодамна во едно интервју.

Изгледа дека мислењето и се променило оттогаш. А, и не само мислењето…

Напиши коментар