← НАЗАД НА БОЗА

Златна колекција за златен јубилеј

Златна колекција за златен јубилеј
706 Читања

По повод 50 то јубилејно издание на Super Bowl, Nike лансираше златна колекција на чевли и облека за мажи, жени и деца. Погледнете ги гламурозните модели кои веќе се пуштени во продажба.

Zlatna Nike kolekcija za zlatni jubilej

Zlatna Nike kolekcija za zlatni jubilej

Zlatna Nike kolekcija za zlatni jubilej

Zlatna Nike kolekcija za zlatni jubilej

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk