← НАЗАД НА БОЗА

Анџелина Џоли користи црна магија против Бред Пит?

Анџелина Џоли користи црна магија против Бред Пит?
355 Читања

Познато е дека еден период Анџелина Џоли носеше шишенце со крвта на Били Боб Торнтон, а очигледно се послужила со црна магија за да го разведе Бред од неговата тогашна сопруга – Џенифер Анистон.

– Бред е преплашен, таа започнала да употребува магии и напивки против него – изјавил близок извор на парот. Теоријата на заговор оди до таму па таблоид наведува дека Бред е преплашен.

– Бред мисли дека таа планира да го направи беден и ќе го уништи.

dzoli2700

41-годишната Анџелина веќе го претвори животот на 53-годишниот Бред во “пекол”, додал изворот. Минатата година во септември го заслепи со помош на разводот па покрена обвинение за злоупотреба на децата.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk