← НАЗАД НА БОЗА

Цветни панталони: Старно-нов тренд

Цветни панталони: Старно-нов тренд
371 Читања

Цветните панталони во светли бои ќе бидат целосен тренд оваа пролет. Интересни отпечатоци, светли цвеќиња или геометриски шеми се она што ќе го гледаме оваа сезона.

За секојдневен изглед, можете да се одлучите за некој од овие шарени модели во комбинација со едноставна бела кошула. Додадете златен накит, рамни сандали и писмо торба.

Ви ги претставуваме нашите омилени панталони со отпечатоци:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk