← НАЗАД НА БОЗА

Деколте кое мами погледи: Титулата за најсекси актерка на црвениот тепих замина кај Ума Турман

Деколте кое мами погледи: Титулата за најсекси актерка на црвениот тепих замина кај Ума Турман
212 Читања

Сексипината актерка Ума Турман ги собра сите погледи на црвениот килим на отворањето на 70. Кански фестивал.

Таа блесна во светло розова креација на „Версаче“, актерката е одбрана меѓу најдобро облечените на овој настан.

Тесниот фустан кој се слева по нејзината вита фигура е збогатен со шлиц кој ги открива нејзините очигледно долги и тенки нозе. Предниот дел пак го истакнува нејзиното совршено добро деколте кое никако не би требало да се скокрие.

turman.01

turman.01

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk