← НАЗАД НА БОЗА

Идеи за одличен зимски стајлинг

Идеи за одличен зимски стајлинг
365 Читања

Зимската мода е предизвик кој со задоволство го прифаќаме. Животинските принтови, карираното, нежните пастелни тонови и фармерките се меѓу најактуелните трендови за студените месеци. Погледнете како да заживее досадната зимска гардероба:

 

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk