← НАЗАД НА БОЗА

Како да носиме оверсајз џемпери кои се MUST-HAVE оваа сезона

Како да носиме оверсајз џемпери кои се MUST-HAVE оваа сезона
286 Читања

Погледнете како носат џемпери оваа сезона нашите омилени блогерки, модни уреднички, модели и познати трендсетерки.

Погледнете ги овие девојки и инспирирајте се како да ги носите вашите омилени оверсајз џемпер и притоа да не изгледате чудно и смешно.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk