← НАЗАД НА БОЗА

Како можете да носите сако оваа есен?

Како можете да носите сако оваа есен?
945 Читања

Денеска одлучивме да ви претставиме како можете да носите и да го комбинирате женското сако оваа есен. Новата сезона е тука и веќе имаме пад на температурите. Во сончевите денови сеуште можете да носите сако во комбинација со здолништа или панталони. На фотографиите во продолжение можете да видите како да ги комбинирате сакоата.

Резултат со слика за modne kombinacije sa sakoima za jesen

Поврзана слика

Поврзана слика

Резултат со слика за modne kombinacije sa sakoima za jesen

Поврзана слика

Резултат со слика за modne kombinacije sa sakoima za jesen

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk