ШоуБиз

Ким Кардашијан позираше како “првата дама на Америка”

Ким Кардашјан е позната по желбата да биде позната, па деновиве во јавноста се појави нејзината најнова фотосесија каде што го копира стилот на Џеки Кенеди.

Благодарение на вештите раце на стилистите, Ким навистина потсетува на поранешната прва дама на Америка. Во фотосесијата беше вклучена и ќерка ѝ Норт Вест, која уште од најраното детство тргнува по стапките на своите славни родители.

Image result for kim kardashian kao dzeki kenedi

Image result for kim kardashian kao dzeki kenedi

 

 

 

 

 

 

Напиши коментар