← НАЗАД НА БОЗА

Ким Кардашијан со ново ријалити

Ким Кардашијан со ново ријалити
1657 Читања

Ким Кардашијан ќе се здружи со својата шминкерот Марио  Дедивановиќ за новото ријалити под наслов “Glam Masters”.

Старлетата непрестано смислува нови проекти кои и носат нови милиони, а сега со смисли и овој нов ријалити, кој ќе поцне да се емитува од 28. фебруари.

Шоуто ќе го води Лаврен Кокс, а шминкерот Марио Дедивановиќ ќе биде еден од членовите на жирито, заедно со Јутјуб шминкерот Кенди Џонс и модната уредничка Зана Робертс.

Иако сеуште не знаеме што точно да очекуваме од ова шоу, Дедивановиќ најавува нешто спектакуларно.

– Бев малку несигурен во однос на овој проект, малку исплашен бидејќи незнаев што да очекувам, но ова е всушност едно од најдобрите искуства во мојата кариера. Толку емотивно, живо и вистинско. Со нетрпение чекам да видите и вие! Големата награда некому ќе му го промени животот. Ако сакате шминкање и совети за убавина, ова ќе биде вашата омилена емисија – вели шминкерот.

Иако е Ким продуцент на најавеното шоу, сеуште не е јасно каква точно ќе биде нејзината улога тука, односно дали и таа ќе се појави во ова ријалити.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk