Мода

Кратките шорцеви се класика и ова лето

Кратките шорцеви како и секое лето, така и ова повторно се омилено парче облека на дамите. Лесни, практични, интересни за секое машко око, овие куси панталончиња сигурно се дел и од вашиот плакар.

За секојдневни прошетки во парк со балетанки или за свечени пригоди со високи потпетици, тие можат да ви послужат во секое време.

Од шорцеви во форма на кратко здолниште до тексас шорцеви – ова парче облека е пригодно за секоја појава. Еве неколку предлози од нас:

sorcevi-6

sorcevi-6

sorcevi-6

sorcevi-6

sorcevi-6

sorcevi-6

 

Напиши коментар