Новости

Леонардо Ди Каприо и Кејт Винслет заедно на одмор во Франција

Леонардо Ди Каприо и Кејт Винслет се повторно заедно, цели 20 години по „Титаник“ – пишува „Daily Mail“.

Звездите на култниот филм се заедно на одмор во Франција. Тие позираа на слики крај базен во Сен Тропе.

Кејт и Лео на повеќе наврати докажаа, дека пријателството меѓу нив е многу силно. Иако за нив често се шпекулира дека се двојка, тие категорично негираат дека се во слична врска.

4-1-747x1000

3-4

1-7-1000x577

Напиши коментар