← НАЗАД НА БОЗА

Летен тренд: Широки панталони

Летен тренд: Широки панталони
605 Читања

Ова лето широките панталони  несомнено се апсолутен хит. Јаките бои, шарените па дури и класичните црни или бели панталони  во комбинација со едноставен топ се шик комбинација на која ниедна девојка не останува рамнодушна.

Погледнете галерија од прекрасни комбинации во најразлични бои и дезени. Која е вашата ?

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk