← НАЗАД НА БОЗА

Луксузен јахтинг клуб за уживање на Крит

Луксузен јахтинг клуб за уживање на Крит
404 Читања

Elonda Beach Resort е многу модерно место за одмор и уживање и се наоѓа на неверојатниот североисточен брег на островот Крит со поглед на заливот Mirabelo.

Jahting klub na Kritu

Jahting klub na Kritu

Eluonda e водечки светски хотел и е лоциран на спектакуларниот брег на морето на ова грчко острово. Предодреден е да биде една од водечките луксузни дестинации за одмор на Медитеранот.

Jahting klub na Kritu

Yachting Club вилите го окриваат новото ниво на богатството и луксузот, врвот на животот во дваесет и вториот век, а може да се пофали и со современ дизајн на ентериерот кој е дополнет со висока технологија.

Jahting klub na Kritu

Jahting klub na Kritu

Jahting klub na Kritu

Jahting klub na Kritu

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk