Убавина

Поголем обем на усните. Со неколку видео чекори (Видео)

Па, не секоја жена може да мами со волуменски, сочни и привлечни усни. Но затоа пак секој може да ја искористи магијата на шминката, за да ги направи своите пострасни…

Доколку сакате да го постигнете ова, еве ја “тајната”. Се што ви е потребно се мека четка за заби, пудра, молив за усни во природна нијанса, кармин и сјај за усни.

И…еве го и видеото кое ќе ви ја покаже процедурата, чекор по чекор!

Напиши коментар