← НАЗАД НА БОЗА

Прекрасна модерна куќа во Грција

Прекрасна модерна куќа во Грција
317 Читања

Sирнете во оваа модерна летна куќа во Грција. Таа зрачи со неверојатна белина, елеганција и смиреност. Мебелот и ѕидовите се бели, а едноставноста е разбиена со модерни украсни детали.

Спалната соба е целата бела. Креветот е голем и бел, а украсен е со бела завеси и бели ламби.

Дневната соба е исто така бела, а украсена е со светло сини перничиња кои даваат дополнителна свежина на просторијата. Погледнете ги фотографиите од овој преубав дом:

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk