← НАЗАД НА БОЗА

Прекрасни венчаници од Марчеса

Прекрасни венчаници од Марчеса
448 Читања

Дали се работи за цветни апликации или пак прекрасен крој од чипка, бохо стил или класичен, едноставни или раскошни модели, Марчеса ќе внесе романтичност на Вашиот специјален ден.

Погледнете галерија во која можеби е и вашата совршена венчаница.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk