← НАЗАД НА БОЗА

Романса: Ова е новата љубов на Бред Пит!

Романса: Ова е новата љубов на Бред Пит!
2144 Читања

Според пишувањата на бројни медиуми Бред Пит кој неодамна се разведе од Анџелина Џоли е во љубовна врска со неговата колешка Сијен Милер.

Наводно, љубовта се родила за време на снимањето на филмот „Изгубен град З“, во кој згодната русокоса глуми, а го работела продукциската куќа на Бред.

Медиумите пишуваат дека двајцата не се двоеле за време на премиерата на ова остварување.

#siennamiller

A post shared by Sienna Miller (@siennamiller1) on

#siennamiller

A post shared by Sienna Miller (@siennamiller1) on

#siennamiller #sunglasses #stellamccartney

A post shared by Sienna Miller (@siennamiller1) on

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk