← НАЗАД НА БОЗА

Сакоа и модерни комбинации

Сакоа и модерни комбинации
490 Читања

Конечно пристигна убавото време кога можеме јакните да ги замениме со лесни сакоа и сигурни сме дека многумина се среќни поради тоа. Освен што можеме да ги искористиме во секоја пригода, преодниот период е идеален за овие парчиња гардероба.

Се прашувате на кои трендови или модели треба да внимавате, на шиот одговор е дека нема правила. Пастелни бои, класични црни, луксузни бели, модели на тенки пруги, јаки бои или со принт – се е во игра.

Доколку немате идеја како да го носите сакото оваа пролет, ви предлагаме да ги погледнете нашите предлози и да се инспирирате.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk