← НАЗАД НА БОЗА

Банана десерт од 3 состојки, готов за 5 минути

Банана десерт од 3 состојки, готов за 5 минути
302 Читања

Состојки:

1 банана

Кесичка шлаг или 250 мл.  хопла

кокос

Подготовка:

Изматете го шлагот, со него намачкајте ја бананата и извалкајте ја во кокос. Исечете ја на кругови и послужете.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk