Новости

Дастин Хофман: Бос на топол асфалт

Холивудската ѕвезда Дастин Хофман (81) не престанува да не изненади. Неодамна се прошетал на улица во Лос Анџелес во друштво на неговата сопруга, бизнисменката  Лиза Хофман (63), со која има четири деца.

Парот се сеташе покрај  ридот Ел-Еј, а во еден момент, кога стана премногу жешко, добитникот на Оскар за главна улога во филмовите Krimer vs Krimer и Rain Man  во еден момент ги зеде патиките во рака и продолжи да си оди босоног.

Напиши коментар