Новости

Џејмс Бонд ќе стане татко на 50 години!

Даниел Крег (50) и неговата сопруга Рејчел Вајс наскоро ќе станат родители. Актерката откри дека е бремена, иако минатиот месец го прослави својот 48-ти роденден.

 

“Уштемалку и стомакот ќе се види. Даниел и јас сме многу среќни. Ќе имаме бебе кое не можеме да дочекаме да го видиме”, изјави Рејчел за” Њујорк тајмс “.

 

Ѕвездата на филмот за Џејмс Бонд и Рејчел ја започнале врската во 2010 година. Тие се венчаа во Њујорк во јуни 2011 година со само четири лица. Меѓу нив биле ќерка на Даниел Ела (25), син на Рахела Хенри (11) и двајца пријатели кои биле сведоци. Двојката се заљубил на снимањето на “Dream House”, а нивните пријатели велат дека се идеална двојка која ретко се кара.

 

Пред неколку години, актерката открила дека се борила со депресија.

 

“Бев во други врски пред Даниел, но не бев вистински среќена. Имав тешки кризи и длабока депресија, а сега сум на седмото небо “, рече Рејчел.

Напиши коментар