Новости

Џенифер го покажа своето тело во минијатурен бикини

Пејачката и актерката Џенифер Лопез (48) поминуваат време “фаќајќи” бојата на песочна плажа. Заедно со нејзиното момче, поранешен ерген Алекс Родригез (43), се на одмор. Парот, кој е во врска од февруари минатата година, неодамна беше експорниран во американските медиуми дека наводно се верил.

Во минијатурен костим за капење таа ја покажала својата згодна линија на која работи секој ден. Лопез го поминува поголемиот дел од своето време во салата за да ја оддржи задницата вредна 27 милиони долари, но тука се и нејзините “плочки”.

Фановите на Лопез веднаш почнаа да испраќаат коментари на социјалните мрежи, а фотографијата добила два милиони ајкови за помалку од 24 часа.

 

Напиши коментар