← НАЗАД НА БОЗА

Хит тaшна за 2019. година: Сите дами ќе ја носат, лесно се вклопува во секоја комбинација!

Хит тaшна за 2019. година: Сите дами ќе ја носат, лесно се вклопува во секоја комбинација!
288 Читања

Жените се воодушевени.

Француската модна куќа Sezane објави прекрасен модел на ташна, за која се верува дека е најголемиот хит за 2019. година! Станува збор за ташна со кружна форма и невообичаена боја – нешто помеѓу чоколадо и бордо.

Дамите со стил веќе најавуваат – ќе ја носат речиси со сè, а особено со кадифените костуми, цветни фустани и чизмите со боја на коњак.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk