← НАЗАД НА БОЗА

Како да ја комбинирате белата боја ова лето?

Како да ја комбинирате белата боја ова лето?
217 Читања

Летото не е лето без белите панталони, фустанчиња и маички. Всушност белата боја е можеби и првата што ви паѓа на памет кога ќе се спомне летната гардероба.

Белата боја е таа која никогаш не излегува од мода, а во комбинација со исончан тен е нешто на кое никој не може да одолее.

Токму затоа ние ви нудиме стилски комбинации со кои ќе изгледате убаво и привлечно и покрај високите температури.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk