← НАЗАД НА БОЗА

Капутот на кој популарноста му расте од година во година

Капутот на кој популарноста му расте од година во година
178 Читања

Teddy bear капутот им одолеа на сите промени на трендовите, па оваа зима е еден од најпосакуваните, всушност модните експерти оваа сезона му предвидуваат уште поголема популарност.

Иако зимата сѐ уште официјално не пристигна, овој teddy тренд веќе ги преплави социјалните мрежи.

Покрај тоа што се синоним за шик изглед, овие капути соодветно ќе ве загреат во ладните зимски денови.

View this post on Instagram

Pink #teddyBearCoat 🎀 @fashionbymnp #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK (@womanslook) on

View this post on Instagram

دخترا رنگ قرمز، نارنجي و آبي اينكارم قابل سفارشه 🍋🌕🌼كد ٣٠٠٦، تِدي كت 🐥🐣🐻، از سري economic 🌼🌕🍋قيمت ٣٣٥،٠٠٠ تومن تعداد اين كار محدوده عزيزان ، براي ثبت سفارشتون زودتر اقدام كنيد كه ما شرمنده تون نشيم 😍😻 #پالتو #زرد #پالتوپشمي #پالتو_زنانه #پالتو_زنانه #زمستان #پالتوجدید #تدي_كت #تديبر_كت #تهران #مشهد #شيراز #تبريز #اصفهان #پالتو_خاص #رنگ_خاص #استايل #استايل_شيك #استايليست #teddycoat #teddybearcoat #coat #teddybearstyle #style #tehran #fashion #persian #persiangirl #streetstyle #style #stylebook #streetwear

A post shared by N.Sphr_design (@n.sphr_design) on

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk