← НАЗАД НА БОЗА

Кендал Џенер во топлес издание за „Love“

Кендал Џенер во топлес издание за „Love“
96 Читања

Една од најуспешните модели на денешницата, Кендал Џенер, позираше во топлес издание и со таа фотка го збогати содржинскиот материјал од списанието „Love“.

 

„Минатата сезона не работев на модните ревии. Почувствував дека не можам повеќе да издржам и дека полудувам“, рекла Кендал Џенер (22) во интервјуто за магазинот „Love“. Ријалити ѕвездата и манекенка позираше и за насловната страна на списанието.

Kendall from Love by Alasdair

A post shared by Katie Eleanor Grand (@kegrand) on

„Живеам извонреден живот. Не би го менувала за ништо на светот, но постојат денови кога посакаувам да шетам надвор и да не е ништо како сега“, вели Кендал во интервјуто за „Love“.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk