← НАЗАД НА БОЗА

Комбинација на сезоната – oversized џемпери и високи чизми

Комбинација на сезоната – oversized џемпери и високи чизми
199 Читања

Тренди дневна комбинација што ја обожаваат ѕвездите.

Преголемите џемпери и маици веќе неколку сезони се омилените парчиња облека на трендсетерките за дневните излегувања.

Особено сакаат да ги комбинираат со високи чизми над колената, кои на не многу женствените преголеми модели на џемпери им даваат доза на привлечност и сексипил. Погледнете како познатите љубителки на чизми над колена со нив ги носат преголемите модни парчиња.

Ѕирнете во нашата галерија на фотографии и погледнете ги комбинациите на Џенифер Лопез, Рита Ора, Алесандра Амбросио, Бела Хадид и други познати убавици.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk