Мода

Летен тренд: Еспадрили

Еспадрилите се новиот тренд кој ги освои заробениците на модата па дури и се вдоми во арсеналот на обувки на познатите,а ова лето настапува самоуверено на сцена. Нема ништо подобро од лесни обувки за жешките летни денови каде и да сте, низ град па и на плажа. Погледнете со што треба да се подновите ако сакате да чекорите безгрижно и со стил.

54c06763c4a7f_-_hbz-espadrille-toryb4310469807_p1-a

54c06760c145c_-_hbz-espadrilles-lanvin-farfetch-xl

54c0676321c6b_-_hbz-espadrille-splen4123014391_p1-a

54c067604f7a9_-_hbz-espadrilles-fendi-nap-xl

5502495141fdf_-_hbz-espadrilles-dolce-mytheresa

55024950921cc_-_hbz-espadrilles-balenciaga-mytheresa

55024950e33b5_-_hbz-espadrilles-loeffler-randall

Напиши коментар