Новости

Лута на кралското семејство? Анџелина Џоли не се појави на венчавката за која сите зборуваа, а ова е причината!

Анџелина Џоли не дошла на британската кралска венчавка, а се шпекулира дека му е налутена на кралското семејство.

Сега „испливаа“ нови детали за венвачката, а Анџелина наводно не сакала да дојде на венчавката на годината, бидејќи не и било дозволено да ги донесе децата, поради што актерката сметала дека кралското семејство не ја испочитувало.

– Беше навредена поради тоа што нејзините деца не се поканети. И дозволија да доведе придружба, што е повеќе отколку што им дозволија на другите, но таа немаше кога да донесе – рекол извор кој бил информиран за целиот случај.

Напиши коментар