← НАЗАД НА БОЗА

Магијата на Хвар

Магијата на Хвар
97 Читања

Хипнотизирачко видео за убавините на хрватскиот остров Хвар, направено со помош на 350 илјади фотки од двајца фотографи. Препорачуваме да го гледате во HD.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk