Новости

Најдобра риба во шоубизнисот!

Сто пати се соблeче и сто пати ни беше малку!

Џенифер Лопез и Бед Бани снимија спот за новиот дует “Te guste” во кој е во центарот на вниманието… она што сме го виделе веќе сто пати.

Сепак, и понатаму гледаме и не веруваме како оваа жена изгледа!

Како бомба!

Без разлика дали ја гледате во ова канаринец-жолто бикини или црвени гаќички кои ќе ги видите кога ќе го погледнете спотот, Џенифер Лопез едноставно е една од најдобрите риби во шоубизнисот.

Напиши коментар