← НАЗАД НА БОЗА

Најдобрите цветни комбинации

Најдобрите цветни комбинации
346 Читања

Модниот тренд кој го одбележа ова лето се парчињата облека со цветен дезен кои се секогаш вистински комплимент за секоја жена.

Без разлика на годишното време, цветниот дезен го освежува вашиот изглед и му дава нота на разиграност. Сепак, кога би се одлучиле да носите парче облека со ваков дезен, мора да знаете дека треба да останете умерени во изборот на аксесоари. Што би се рекло, помалку во овој случај е повеќе.

Предлог цветни комбинации:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk