← НАЗАД НА БОЗА

Најпопуларните сетови за убавина на пазарот кои што можете да и ги подарите на секоја девојка

Најпопуларните сетови за убавина на пазарот кои што можете да и ги подарите на секоја девојка
177 Читања

Времето на дарување се доближува, а beauty подароците никогаш не биле поубави.

Времето на дарување допрва доаѓа, но секогаш е убаво да се примаат и даваат подароци, но нема причина зошто не би се развеселиле и себеси со еден beauty сет.

Ви го претставуваме изборот на најинтересни сетови за убавина кои моментално се на пазарот.

Тука секако се добро познатите Сефора сетови, кои ги носат најпопуларните кармини и маскари. За оние кои се луди по производите на Fenty, тука е и сетот со кармини Fenty by Rihanna. Празнично ормарче со фиоки кои ги нудат најдобрите производи на Charlotte Tilbury од кои сите ќе бидат воодушевени, како и сетот за веѓи Magical Brow Stars. Tom Ford сетот, освен парфемот Fucking Fabulous исто така содржи и кармин, додека Saint Laurent се состои од кармини и мала розева козметичка торбичка.

Изборот е одличен и интересен, одлуката е ваша, а предлозите се во нашата галерија.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk