← НАЗАД НА БОЗА

Направете декоративна кутија за бањата

Направете декоративна кутија за бањата
152 Читања

Дали сте љубители на модерни и рустични работи кои ќе го разубават вашиот дом?

Тогаш оваа идеја е вистинската работа за вас.

Ви треба обична кутија од картон, јаже, лепило, ножици и платнена вреќа.

За неколку минути можете да направите прекрасен декор за бањата, а еве како се прави!

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk