← НАЗАД НА БОЗА

Направи сам – Лесна новогодишна честитка

Направи сам – Лесна новогодишна честитка
277 Читања

Се одбројуваат деновите кога ќе зачекориме во новата година.

Со нашите пренатрупани распореди и брзо темпо на живот изгледа како новогодишните подготовки секогаш да ги оставаме за крај.

За да ви ги олесниме подготовките, во прилог погледнете го видеото како да направите брзи, но прекрасни новогодишни честитки и да ги израдувате вашите најблиски.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk