← НАЗАД НА БОЗА

Ниски пунџи кои ќе ве остават без здив – најубави свадбени фризури

Ниски пунџи кои ќе ве остават без здив – најубави свадбени фризури
223 Читања

Пунџите се доста модерни и популарни дури и оваа година.

Пунџите не воодушевуваат со нивната елеганција, грациозност и едноставност.

Тие можат да бидат мазни и елегантни, опуштени, со кадрици и со плетенки.

А за која вие ќе се одлучите зависи од пригодата и вашиот личен стил.

Погледнете ги нашите предлози.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk