← НАЗАД НА БОЗА

OБОЖАВАТЕЛИТЕ ВО ТРАНС! Miley Cyrus бремена?!

OБОЖАВАТЕЛИТЕ ВО ТРАНС! Miley Cyrus бремена?!
136 Читања

Нејзиното момче и таа сакаат бебе?

Поп пејачката Мајли Сајрус е во долгогодишна врска со актерот Лиам Хемсворт, а она што еднаш дури ги доведе до разделба е тоа што таа не сакаше деца. Сепак, се чини дека сè се сменило.

Всушност, се шпекулира дека пејачката конечно решила да се смири и да остане бремена, бидејќи била видена во продавница во Лос Анџелес како купува работи за деца, а наводно престанала да ја фарба косата и да консумира алкохол.

Обожавателите тврдат дека бремениот стомак бил забележан дури пред два месеци, а пејачката и нејзиното момче сеуште не се огласија во врска со тоа.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk