Мода

Од Ким до Карлеуша: Секој ги носи, но дали и вие би се одлучиле за истите?

Ако сакате нешто ново и модерно,  но и стилски, доаѓаме со нови предлози. Бијонсе Ноулс  сугерира транспарентни чевли, кои во голема мера се совпаѓаат со многу комбинации.

Секогаш активна на “Instagram”, Beyoncé за фановите открива разни новини, а со тоа и нови стајлинг предлози. Беше сосема поинаку од сите нејзини други комбинации. Оваа софистицирана креација ги истакна нејзините облини и ги нагласи нејзините женски атрибути. Кому  подобро би му стоела, освен на Бијонсе? И вака изгледаат транспарентните чевли на пејачката Јелена Карлеуша, кои во последниве неколку месеци ги комбинира со речиси секоја комбинација.

Напиши коментар